ČESKY
ENGLISH
VÝROBA CHOVATELSKÝCH POTŘEB
O firmě
CHOPO PET s.r.o. je společnost zabývající se výrobou chovatelských potřeb. Je největším producentem náhubků a jednorázových plen pro psy v České republice. Firma byla založena již v roce 1990 a v roce 2007 transformována na CHOPO PET s.r.o. Od začátku klademe zvýšený důraz na kvalitu všech výrobků, které jsou prodávány pod registrovanou obchodní známkou CHOPO. Kvalita zpracování jednotlivých výrobků a důraz na detail a je pro tuto značku samozřejmostí. Nejnovější výrobky představujeme každoročně na několika výstavách.
Označení výrobku
Každý výrobek je opatřen štítkem, na kterém je základní popis: u náhubku plemeno a rasa, u obojku a vodítek délka. Na všech je čárový kód podle mezinárdní normy EAN 13.
Dodací podmínky
Maloobchodní prodejny - minimální odběr zboží v hodnotě Kč 1000 bez DPH, při objednávce nad Kč 3000 bez DPH doprava zdarma, okamžité vyřízení objednávky nejdéle však do 1 týdne. Velkoobchody - minimální odběr zboží v hodnotě Kč 20 000 bez DPH, doprava zdarma, platba hotově, okamžité vyřízení objednávky, nejdéle však do 1 týdne.